Освітяни Черкас уклали з приватним адвокатом договір на 150 тис. грн

Департамент освіти та гуманітарної політики 8 липня уклав із АБ «Бунякін і партнери» договір на адвокатські послуги на суму 150 тис. грн. Передбачається, що послуги надаватимуться до кінця року. Відповідне повідомлення було розміщене на порталі «Прозоро».

Примітно, що в структурі Департаменту є юридичний відділ, працівники якого отримують заробітну плату із міського бюджету. Торік освітяни уже користувалися послугами цих адвокатів. Тоді була укладена угода із АБ «Бунякін і партнери» на більшу суму – 199 тис. грн.

Засновником адвокатського бюро є Микола Бунякін. Саме він захищав працівників Департаменту освіти та гуманітарної політики під час перевірки Державної аудиторської служби, яка проходила у 2020 році.

8 липня бюро уклало ще дві угоди про адвокатський супровід. Першу – із черкаською школою № 2 на суму 30 тис. грн. Другу – із Сагунівською загальноосвітньою школою на суму 5 тис. грн.

Мерія Черкас не вперше користується послугами адвокатських компаній. Так, у червні поточного року Департамент ЖКК уклав угоду із Адвокатським бюро «Ципін і партнери» щодо закупівлі послуг з юридичного консультування та представництва вартістю 700 тис грн.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ВООЗ повідомив про початок третії хвилі пандемії коронавірусу

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net