Оскандалений фонтан біля черкаського ЦДЮТ хочуть перенести у Соснівку

Аби навести лад на площі біля ЦДЮТ, владці таки почали боротися зі стихійниками, а от про оскандалений фонтан, схоже, забули. Його, обмальованого фарбою і закутаного у целофан, попри обіцянки досі не перенесли.

Нагадаємо, після перфомансу активістів та супротиву громадськості влада вирішила прибрати з площі проблемний фонтан. 16 січня міська рада оголосила проведення конкурсу серед комітетів самоорганізації населення щодо розміщення на їхній території цього елементу благоустрою. Тоді упродовж місяця відгукнувся тільки один КСН – "Соснівський".

"У нас у Соснівці колись був парк і там стояв фонтан у формі ведмедика. Оскільки фонтан з янголятами нікому не потрібен, ми вирішили його забрати і поставити на місце попереднього водограю. Раніше ж був там фонтан, хай і зараз стоїть. Буде місце відпочинку для жителів мікрорайону", – зазначає голова КСН "Соснівський" Ганна Демченко.

Утім, у мерії малу архітектурну форму не поспішають передавати – ніхто з чиновників досі не зв’язався з КСНом.

У департаменті, який збирав пропозиції від КСНів, повідомили, що переможця ще мають схвалити.

"Результати проведення конкурсу ми передамо міській раді. Вона має схвалити пропозицію КСНу. Швидше за все, відповідну інформацію ми оприлюднимо на наступному засіданні сесії", – пояснює директор департаменту архітектури міської ради Артур Савін.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах дискутують щодо облаштування кільця на оновленій дорозі.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут