Оновлене приймальне відділення екстренки відкрили в Умані (ФОТО)

Сучасне приймальне відділення екстреної медичної допомоги відкрили в Уманській міській лікарні. Це перше з восьми таких відділень, які запрацюють на Черкащині, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Сюди придбали УЗД-апарат, томограф, рентген- обладнання. До відділення прийматимуть осіб, яких доставили бригади швидкої медичної допомоги, направили на госпіталізацію лікарі або які звернулися самостійно.

 

Уманське відділення є показовим для всієї області, зазначив Олександр Скічко, який був присутній на відкритті. Його відкрили першим із запланованих на Черкащині. Саме у таких відділеннях проводитимуть оцінку стану, вживатимуть невідкладні заходи і прийматимуть рішення щодо подальших дій з прийнятим на лікування пацієнтом.

«Нині ми відчуваємо, що медична галузь для держави у пріоритеті, вона піклується про збереження та підтримку здоров’я своїх громадян. Тут пацієнти можуть розраховувати на захист і відновлення свого здоров’я. Всі ми знаємо, у якому стані наші лікарні, втім поступ у цьому напрямку уже відчуваємо. У планах – зробити всі лікарні з такими приймальними відділеннями. Звісно, це питання часу, але головне – ми почали рух у цьому напрямку і маємо підтримку держави.» – додав обласний очільник.

У цілодобовому режимі у відділені чергуватиме лікар з невідкладних станів (лікар-терапевт) і лікар травматолог-ортопед, медичні сестри, лаборант, молодший медичний персонал. Відділення розташоване на 1 поверсі терапевтичного корпусу, оснащене централізованою системою подачі кисню.

Зараз Уманська міська лікарня обслуговує майже 240 тисяч жителів тутешніх населених пунктів. У нововідкритому відділенні прийматимуть і жителів сусідніх областей. Крім того, саме в цьому регіоні пролягають дві траси, де, на жаль, трапляються аварії. Тож саме тут потерпілим надаватимуть невідкладну допомогу.

Сайт vikka.ua повідомляв, МОЗ оновив карантинні зони – Черкащина в зоні ризику.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут