Олексій Чернишов привітав Черкащину з відкриттям театру (Фото)

У відновленому Черкаському драмтеатрі розпочинається новий театральний сезон.  Символічно, що відкриття театру, який носить ім’я велета української культури, Кобзаря Тараса Шевченка, відбулося саме у день його народження, у його рідному краї – на Черкащині.

Про це зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

1 липня 2015 року в приміщенні Черкаського драмтеатру сталася масштабна пожежа. Вогонь знищив площу у 500 квадратних метрів. Повністю згоріли глядацька зала та перекриття між поверхами. Також обвалився дах. Завершили реконструкцію завдяки програмі «Велике будівництво», фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

За 6 років реконструкції використано 185,8 млн грн, у 2020-му році фінансування ДФРР сягнуло 47,5 млн грн. Театр відповідає міжнародним стандартам за архітектурою, технічним устаткуванням та дизайном.

«9 березня, в День народження Тараса Шевченка, у відновленому Черкаському драмтеатрі розпочинається новий театральний сезон. Наша глобальна мета – зручність і регіональна доступність культурних активностей. Близькість локацій до українців, які прагнуть долучатись до справжнього театрального мистецтва. Я переконаний, що будівництво та відновлення об’єктів саме культурної інфраструктури – театрів, музеїв, архітектурних пам’яток є єдиним шляхом для збереження нашої української само ідентичності», – зазначив Олексій Чернишов.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаський драмтеатр урочисто відкрили після ремонту.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут