Олександр Згіблов: "Бондаренко просто наклав…?"

Анатолій Бондаренко наклав вето не на рішення 22 депутатів, а наклав… на вибір тих жителів Черкас, які проголосували під час виборів за цих 22 депутатів. Так висловився депутат міської ради, лідер "Вільних демократів" Олександр Згіблов.

Нагадаємо, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко днями не підписав 13 рішень міської ради, ухвалених на останній сесії.

"22 депутати, які проголосували за ці рішення, представляють своїх виборців. А це більшість. За цих депутатів проголосувало більше людей, ніж за міського голову. Тому в даній ситуації мер наклав не на депутатів, а на виборців, жителів Черкас", – зазначив Олександр Згіблов. Він не розуміє, чим поганим є його проект рішення, яким передбачалося рівне і справедливе фінансування об’єктів у Черкасах. Зараз складається ситуація, коли кошти оплачуються за принципом "тому дам, а тому не дам".

Олександр Згіблов пропонував затвердити механізм, яким зникало поняття ручного управління, а фінансування відбувалося на рівні фінансових розписів протягом двох-трьох днів.

"А чим поганий проект рішення Володимира Гриценка щодо ліквідації КП МІА "Черкаси"? Ціна питання для бюджету міста – 1 млн грн на рік. Це місячне утримання двох садків. Тим більше, два тижні тому мер заявив, що треба економити на піарі і кошти віддати дитячим садкам. От Володимир Гриценко з цього і почав, але Бондаренко наклав вето", – розповів депутат. За його словами, ці питання знову виноситимуться на розгляд сесії і за них знову голосуватимуть депутати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Радуцький прокоментував ветування Бондаренком 13 рішень.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут