Офіс вдома: як налагодити роботу в умовах карантину

Робота з дому – наша нова реальність, до якої багатьом людям довелось адаптуватися з початком пандемії COVID-19. Змінити офіс на свої «чотири стіни» та мати справу з постійним потоком відеодзвінків замість живого спілкування, для більшості – це вихід із зони комфорту.

Навряд чи існують універсальні поради як ефективніше працювати з дому. Адже такі речі дуже індивідуальні: у кожного різні звички, побутові й житлові можливості, різний склад сім’ї. Але все ж у Центрі громадського здоров’я України дають декілька порад, які можуть допомогти пристосуватися до «нового нормального».

  1. Дотримуйтесь розпорядку дня – прокидайтеся та засинайте в один і той же час, так само починайте й завершуйте працювати у звичному робочому графіку.
  2. 15-хвилинна руханка, заняття з йоги чи інші фізичні вправи зранку перед початком роботи можуть допомогти почуватися бадьоріше і краще концентруватися.
  3. Створіть нові ранкові ритуали на зміну звичній каві в офісі з колегами.
  4. Робіть обідню перерву, за можливості їжте в іншій кімнаті, це допоможе дотримуватися режиму та розбити день.
  5. Оскільки все спілкування переходить у чати і відеодзвінки, часто важко сконцентруватися через велику кількість сповіщень. Вимикайте звук на телефоні, аби концентрувати увагу на робочих завданнях.
  6. Регулярно робіть фізичні вправи, аби зменшити час сидіння: навіть коротка розминка, як-то ходіння або зарядка протягом 3-4 хвилин допоможе вам зняти м’язове напруження, поліпшити кровообіг і роботу мускулатури.
  7. Дотримуйтесь балансу між роботою та особистим життям, наприклад, створіть окремі входи на ноутбуці для роботи й особистого. Додайте інші налаштування, заставку на екран, аби «вимикати» робочий режим у кінці дня.
  8. Після закінчення робочого дня виходьте на прогулянку – це може нагадувати стан «повернення з роботи» та переключитися.

Раніше сайт vikka.ua писав про те, як уникнути повторного інфікування SARS-CoV-2.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут