Офіс просто неба: черкаські письменники влаштували акцію на Соборній площі (ФОТО)

Імпровізований офіс прямо на Соборній площі облаштували черкаські письменники. Поставили курінь, а біля нього стіл із книгами та навіть поклали поряд вішак для верхнього одягу, пише "Про все".

У "кабінеті" просто неба збираються проводити всі засідання та письменницькі збори. Так триватиме доти, поки не вирішиться питання з приміщенням спілки письменників. Його у письменників забирають.

Щоб привернути увагу до ситуації з приміщенням, члени обласної організації Національної спілки письменників України і організували акцію з імпровізованим офісом на Соборній площі. Спочатку планували встановити кілька куренів, але обмежилися одним.

– У нас забрали власне приміщення, тому ми вирішили, що вийдемо працювати на вулицю. Хочемо, щоб на нас звернули увагу, а владі щоб стало соромно за те, що посягнули на наше приміщення і перешкодили роботі обласної письменницької організації. За приміщення вони подали на нас на суд. Тобто судять письменників… Виходить, що наша влада йде старим курсом – це дикі вчинки, – обурюється голова Черкаської обласної організації НСПУ Володимир Ткаченко. – Владу цікавить приміщення, воно для неї, як ласий шматок.

Свою акцію з імпровізованим офісом спілчани збираються зробити довгостроковою. Кажуть, що триватиме вона доти, поки їм не повернуть приміщення.

– Для нас головне показати, що ми не скорилися, – наголошує Володимир Ткаченко.

Професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Володимир Поліщук говорить, що йому прикро від того, що письменникам Черкащини доводиться вдаватися до таких акцій протесту:

– Всі стверджують, у тому числі й обласне керівництво, що Черкащина – це духовний центр України. Але виходить, що письменників виселяють із двох невеличких кімнат, бо вони комусь знадобилися. Нам гірко від того, що змушені вдаватися до таких акцій, але це одна із крайніх можливостей заявити про ту несправедливість, яку чинить обласна влада.

Такого ставлення до письменників, говорить Володимир Поліщук, на його пам’яті ще не було.

Як повідомляв сайт vikka.ua, провідний український письменник представив черкасцям збірку містичних оповідань.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут