Офіційно майже пів тисячі медпрацівників на Черкащині захворіли на Covid-19

До Управління Держпраці у Черкаській області станом на 28 вересня 2020 року від закладів охорони здоров’я області надійшли повідомлення про інфікування 410 медичних працівників.

Про це інформує пресслужба Управління.

Випадки захворювання на COVID-19, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику інфікування, розслідуються як випадки гострого професійного захворювання.

Станом на 28 вересня у Черкаській області завершено 146 розслідувань гострих професійних захворювань медичних працівників на Covid-19, з них 56 випадків визнано пов’язаними з трудовою діяльністю, 90 випадків – не пов’язаними.

Інформація до відома

У випадку встановлення медичному працівникові групи інвалідності та ступеня втрати працездатності протягом одного календарного року внаслідок захворювання на COVID-19 проводиться разова виплата.

У випадку смерті медичного працівника проводиться виплата в розмірі 750-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. Члени сім’ї та батьки померлого визначаються відповідно до Сімейного кодексу України.

Як повідомляв сайт vikka.ua, зірковий черкащанин Олег Винник захворів на коронавірус.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут