Одну з Черкаських шкіл відвідав очільник Державної служби якості освіти

Очільник Державної служби якості освіти Руслан Гурак в межах робочого візиту на Черкащину відвідав Черкаську загальноосвітню школу №26 ім. І. Ф. Момота. Про це повідомляють у Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.

З посадовцем зустрівся і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

«Якісна освіта – це пріоритет для влади. Саме тому ми робимо все від нас залежне, щоб покращувати умови надання освітніх послуг. Особливо це важливо у такий час, адже війна і так позбавила черкасців багатьох звичних мирних речей, тож не можна допустити, щоб наша молодь була позбавлена майбутнього, бо саме цього і добивається ворог. Ми реагуємо на виклики сьогодення не залишаючи без належного забезпечення освітян та черкаських учнів, дбаємо про їхню безпеку», – відзначив Богдан Бєлов.

Також, як зазначила директорка школи Галина Титаренко, рекомендації, отримані за результатом процедури аудиту, вже втілилися у низку змін, що стосувалися покращення умов для навчання й відпочинку учнів.

Під час розмови окрему увагу посадовці приділили також автономії вчителів та питанню освітніх втрат, спровокованих війною, й механізму їх подолання.

Читайте також:

Учителька математики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Інна Кріт стала переможницею Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net