Одне з черкаських підприємств очолило національний бізнес-рейтинг

Перші – в Україні і на Черкащині у сфері екології та охорони праці. Такі відзнаки напередодні отримала черкаська компанія ТОВ "Трім Стар", яка займається розробкою екологічної дозвільної документації для підприємств, установ та організацій, а також надає послуги власної атестованої лабораторії.

Так, компанія "Трім Стар" виборола золото в Національному бізнес-рейтингу, а серед підприємств Черкаської області – посіла почесне 1-ше місце. Ранжування проводилось за п’ятьма групами показників, на основі яких було присвоєно звання "Лідер року-2018" в своїй галузі. Вручення нагороди відбудеться незабаром у Торгово-промисловій палаті України.

У ТОВ"Трім Стар" кажуть: тутешні фахівці надають місцевим підприємствам максимально оперативне та якісне вирішення питань розробки екологічної дозвільної документації, що стосується викидів в атмосферне повітря, водокористування та відходів від діяльності підприємства кваліфікованими спеціалістами. Окрім того надають послуги власної атестованої лабораторії та проведення атестації робочих місць.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net