Одне із сіл Черкащини – серед найуспішніших в Україні (Фото)

Село Степанці Степанецької ОТГ, що на Канівщині, знають на Черкащині як одне з найбільш успішних та перспективних сіл. А незабаром воно стане відомим на всю Україну. Усе завдяки участі у проєкті "ВеСело".

Конкурс має на меті показати самобутність українських сіл не з точки зору їх етнографічної чи природної цінності, а в першу чергу – як основи нашої нації, як джерела невичерпного оптимізму, кмітливості, вміння адаптуватися до будь-яких умов.

Днями знімальна група проекту завітала у Степанці, де відвідала найцікавіші місця села та відкрила для себе секрет успіхів цієї громади. Головними героями випуску стали люди, закохані у своє село, готові робити все можливе для його процвітання. І ті, що вже побачили світ, проте все рівно хочуть жити саме у Степанцях, і молодь, котра не чекає моменту закінчити школу і "вирватися" до столиці – а сама створює собі цікаве життя і дозвілля тут, у Степанцях.

Знімальна група поспілкувалася з підлітками, котрі створювали у селі "Степ-хаб".

Екскурсію громадою проводив сільський голова Олександр Яременко, який розповів про успіхи і досягнення не лише села, але й Степанецької громади загалом. Тож тепер про них дізнається вся Україна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, ОТГ на Черкащині повністю переводить громаду на енергоощадні технології.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net