Одне із місцевих товариств сплатить "Черкасиобленерго" майже 50 мільйонів боргу

За рішенням Господарського суду Черкаської області ПАТ "Азот" має сплатити ПАТ "Черкасиобленерго" 47 мільйонів гривень заборгованості. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Після прийняття судом рішення про стягнення з ПАТ "Азот" заборгованості на користь ПАТ "Черкасиобленерго", товариство-боржник уклало договір щодо переведення заборгованості на іншого боржника та ініціювало визнання такими, що не підлягають виконанню наказів господарського суду про стягнення коштів з цього товариства.

Оскільки держава, будучи власником значної частини пакету акцій ПАТ "Черкасиобленерго", зазнала порушення прав та інтересів, пов’язаних з невиконанням судових рішень про стягнення коштів, це не залишилося поза увагою прокуратури.

Так, прокуратурою було доведено правову позицію щодо неправомірності дій відповідача та необхідності перегляду висновків суду в спірних правовідносинах. Таким чином, внаслідок реагування прокуратури ПАТ "Азот" має сплатити заборгованість за спожиту електричну енергію.

Як повідомляв сайт vikka.ua, мільйон за асфальт Черкаського аеропорту піде на погашення боргів по зарплаті.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут