У Черкасах відбувся 30-й ювілейний фестиваль Черкаських джазових днів. У палаці "Дружба народів" протягом двох днів черкаських шанувальників музики та гостей фестивалю радували своїми музикальними шедеврами відомі українські джазмени. Про це повідомляє прес-служба Партії вільних демократів.

Зірковим гостем фестивалю був легендарний басист із США Девід Фрейзен, із своїми новозеландськими колегами в складі музикального тріо.

"Вже традиційно, торгова марка "Венето / Veneto" надала партнерську підтримку в проведенні чергового джазового фестивалю в Черкасах. Так, від імені всіх партнерів фестивалю, символічні призи − подушки "Венето" − отримали солістка гурту "БУДУ" Алаіз, та неперевершена солістка "Cherkasy Jazz Quintet" Діана Томенко. Від себе щиро хочу подякувати головному організатору Сергію Крашенінікову за натхненну працю в організації черкаських джазових фестивалів на протязі 30-ти років", − зазначив депутат міської ради від Партії вільних демократів Тарас Коломієць.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах визначилися із датою святкування випускного вечора.

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *