Одне із черкаських виробництв вже працює у нічний час

З 10 жовтня 2022 року виробнича лінія компанії «Метал Інвест» перейшла на нічний графік роботи через критичну ситуацію в енергосистемі України. Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

Наразі виробничі потужності працюють у дві зміни – з 23:00 до 7:00 та з 7:00 до 15:00. У такий спосіб підприємство зменшує навантаження на мережі в регіоні.

Роботу підприємства підтримує власний автономний генератор, що повністю знімає навантаження з енергосистеми. Новий графік забезпечує виконання всіх зобов’язань перед замовниками та партнерами.

«Перехід на новий нічний графік роботи дає змогу підтримати не лише енергосистему країни, а й економіку, адже ми продовжуємо виконувати всі замовлення в попередньо узгоджених термінах та обсягах. Також це дає можливість зберегти робочі місця та заробітну плату для нашої команди», – зазначив директор  «Метал Інвест» Олександр Дунайський.

«Метал Інвест» – українське підприємство в Черкасах, яке спеціалізується на гарячому цинкуванні металевих та сталевих виробів, а також виробництві високоякісних металевих конструкцій.

Нагадаємо, що мерія Черкас закликає бізнес максимально перейти працювати у нічні зміни.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net