Одарич попросив Жуковську не піаритися на тролейбусах

Сергій Одарич попросить не використовувати міську владу для передвиборного піару. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції. Міський голова зазначив, що останні кілька днів лунає інформація, мовляв Валентина Жуковська та ПАТ "Азот" мають намір вивести на лінії 15 тролейбусів, придбаних ще два роки тому хімічним підприємством.

– Я вважаю неприпустимим використання міської влади для передвиборного піару. Ні про які виходи тролейбусів на лінії мова не йде, як і не йде про придбання їх за рахунок міського бюджету. Жодних звернень ні від "Азоту", ні від Валентини Жуковської безоплатно передати ці тролейбуси у власність міста теж немає, – розповів Сергій Одарич.

Він зазначив, що є лише лист від пані Жуковської (навіть не на офіційному бланку), де вона просить провести тестову експлуатацію 15 тролейбусів з 22 по 29 жовтня. За словами міського голови, тестова експлуатація – це перегон тролейбусів з території "Азоту" до КП "Черкасиелектротранс", де механіки тролейбусного парку мають перевірити тролейбуси.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут