Новому голові Катеринополя дали надбавку за високі досягнення з першого дня

На другому пленарному засіданні Катеринопільської селищної ради VIII скликання депутати вирішили встановити селищному голові Володимиру Коваленку надбавку за високі досягнення праці та щомісячне преміювання.

Про це пишуть «Вісті Черкащини».

Так, з 8 грудня селищному голові встановили оклад згідно з штатним розписом та надбавку за високі досягнення праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років, надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі 600 гривень та надбавку за вислугу років, за стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування понад 39 років у розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Також депутати вирішили:

– Здійснювати преміювання селищного голови до державних професійних свят, ювілейних дат та щомісячно в розмірі 50 відсотків від посадового окладу в межах фонду заробітної плати.

– Надавати голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірах середньомісячної зарплати, передбаченої законодавством.

Зі слів самого Володимира Коваленка, в цілому щомісячно він отримуватиме «у межах 22-25 тисяч гривень, на руки – 20».

Селищні депутати одноголосно підтримали надбавку за «високі досягнення у праці» з першого дня роботи новообраного селищного голови. Натомість, попередній селищний голова не кожен рік удостоювався такої відзнаки.

«Які у вас високі досягнення?» – запитували депутати попереднього голову й залишали його без преміювання.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у Черкасах зростуть тарифи на воду.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут