Новий управитель чи формат: черкасці отримали платіжки від невідомої фірми

Із кінця травня у Черкасах замість СУБів обслуговувати багатоквартирні будинки почало товариство "Сантехбудконструкція", яке перемогло на відкритому конкурсі. Коли ж черкасці почали отримувати перші платіжки від нового управителя, тарифи в яких подекуди виросли в 2,5 рази, в місті почалась хвиля обурення. Містяни навіть зареєстрували петицію на сайті міської ради про скасування резонансного рішення виконкому. І вона не лише назбирала необхідну кількість голосів, а й була підтримана депутатами на сесії Черкаської міської ради. Однак − вже за кілька днів була ветована мером.

Незважаючи на невдоволення черкасців, рішення виконкому таки скасовано не було, а через місяць черкасці отримали квитанції вже від іншої компанії-доглядальника, так званого ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість" Дільниця 37". Тож у соцмережі мешканці Черкас почали нову хвилю обурень.

"Минулого місяця отримала квитанцію на сплату послуг за обслуговування будинків і прибудинкових територій від КП "Соснівська СУБ" та від ТОВ "Сантехбудконструкція". Сьогодні знов отримала рахунок на сплату, але в ньому вказаний зовсім інший управитель, назва підприємства ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість" Дільниця 37". Абсолютно інші банківські реквізити", − повідомила у соцмережі черкащанка Марина Гаркава.
 

У коментарі сайту vikka.ua  підприємець Андрій Бортник, в бізнес-орбіті якого знаходиться компанія-управитель, повідомив, що товариство "Нова якість" є правонаступником компанії "Сантехбудконструкція", яка розділилася на декілька частин. За словами підприємця, такий розподіл дасть можливість надавати послуги кращої якості, а на рахунках будинків зберігати більше коштів.

"Справа в тому, що ТОВ "Сантехбудконструкція", як, до слова, і СУБи, є платником податку на додану вартість (ПДВ). Тобто 20 % своїх надходжень воно має перераховувати в бюджет України. Тому ми реорганізували це підприємство на 40 відокремлених дільницях нової компанії "Нова якість". Це правонаступники "Сантехбудконструкції", однак вони будуть платниками єдиного податку. А значить замість 20% будуть сплачувати податок у розмірі лише 5% від надходжень коштів мешканців. Решта 15 будуть "осідати" на особових рахунках будинку. А на зекономлені кошти можна буде зробити більші обсяги роботи", − пояснив Андрій Бортник.
 

Підприємець також зазначив, що незабаром кожен житель будинків, якими опікується ТОВ "Сантехбудконструкція", отримає інформаційну газету, в якій буде роз’яснена ситуація та розміщена копія договору з кожним конкретним будинком.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський депутат просить підтримки містян у боротьбі з новими тарифами на квартплату.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут