Новий парк у Черкасах облаштовуватимуть автори уманської «Нової Софіївки»

Концепцію розвитку нового парку «Молодіжний» напрацьовують у Черкасах. Нове місце відпочинку облаштовують уздовж вулиці Гагаріна (ліворуч від «Долини троянд»).

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко провів зустріч із дизайнерами, архітекторами та проектантами, на якій обговорили майбутній вигляд парку, повідомляє пресслужба Черкаської міськради.

chmr.gov.ua

Парк «Молодіжний» площею близько 7,5 га створили рішенням сесії наприкінці 2019 року. Він розташований на березі Дніпра, нині тут уже висаджений ряд платанів та хвойних дерев. Очільник Черкас наголосив: під час реалізації проєкту варто максимально зберегти кількість зелених насаджень та врахувати інфраструктуру навколо нього.

У мерії додають: представники компанії, які зустрічалися із міським головою, над проектами ландшафтного дизайну працюють уже понад 20 років. Втілювали їх і в Україні, і за її межами. Серед реалізованих концепцій міської інфраструктури їхнього авторства – парк «Нова Софіївка» в Умані. Одним із пріоритетів у напрацюванні ідей стосовно облаштування парків для них є екологічність та пейзажність.

Наразі фахівці оглянули місце, де розташований Молодіжний парк, і вже під час наступної зустрічі обіцяють презентувати концепцію його розвитку.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, відремонтований Черкаський драмтеатр не пройшов перевірку на пожежну безпеку.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут