додому Новини Нова пісня "Бумбоксу" вперше прозвучала в Черкасах (ВІДЕО)

Нова пісня "Бумбоксу" вперше прозвучала в Черкасах (ВІДЕО)

0

Учора на стадіоні "Центральний" у Черкасах зіграли свій концерт гурти "Pianoboy" і "Бумбокс". Окрім власних хітів, групи також виконали по одній пісні Кузьми Скрябіна.

Родзинкою виступу "Бумбоксу" у Черкасах стало виконання нової пісні під назвою "Люди". За словами лідера гурту Андрія Хливнюка, в Україні її виконують уперше.

"Простіше всього прийти на концерт, наклюкатись у зюзю, на ранок прокинутись із головою як жбан. Але останнім часом нам дуже щастить на тверезі кльові концерти, де люди приходять послухати щось, віддати й отримати емоційно. Це нас дуже тішить", – сказав Андрій.

Гурти зіграли на підтримку збірної України, яка вчора зіграла проти Македонії. Після концерту охочі могли переглянути гру з екранів і повболівати. Гра завершилась рахунком 0:2 на нашу користь.

YouTube/Vovanidze Savchyk

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version