На артефактах війни учні та вчителі Черкаської санаторної школи зобразили «життя». Розмальовані тубуси від снарядів, гільзи та ящики для патронів представили на благодійному аукціоні. Повідомляють на сайті Черкаської ОВА.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/20165308/1.jpg)
Загалом вдалося зібрати понад 53 тисячі гривень. Усі кошти спрямовані на підтримку ЗСУ.
– Наші учні, вчителі та батьки вкотре демонструють єдність, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Вкотре доводять, що кожен на своєму місці може підтримувати ЗСУ. Дякую, що робите важливе.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/20165311/2.jpg)
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2023/02/20165314/3.jpg)
Читайте також: