Незабаром "Черкаські Мавпи" розпочнуть підготовку до нового сезону

Вже через півтора тижні "Черкаські Мавпи" розпочнуть підготовку до нового сезону. 17 серпня команда збереться в Черкасах і почне перший попередній збір команди. З огляду на пандемію коронавірусу, будуть виконані всі протиепідеміологічні заходи.

Про це повідомляє пресслужба "Черкаських Мавп".

Спочатку всі баскетболісти пройдуть обов'язкове ПЛР-тестування на Covid-19. Після отримання результатів гравці пройдуть медогляд і потім почнуть роботу. До табору викликані усі гравці команди. За кілька днів до цього очікується прибуття до Черкас лідера минулого сезону Сеада Хаджифейзовича.

Тренування розпочнуть: Сеад Хаджифейзович, Володимир Конєв, Сергій Попов, Антон Дзюба, Нікіта Руслов, Дмитро Скапінцев, Ігор Сергеєв, Олег Бондаренко, Іван Ткаченко, Владислав Мельник, а також деякі гравці дубля.

Відзначимо, що Ткаченко і Мельник зараз травмовані, але зможуть проводити безконтактні тренування. Наразі активно ведеться робота на ринку вільних агентів. У табір команди поступово приїздитимуть потенційні новачки, які будуть проходити трай-аут у "Черкаських Мавпах".

"Цього року, з огляду на пандемію коронавірусу у нас дуже специфічна передсезонна підготовка. З огляду на настанови Федерації, довелося відійти від стандартних методів передсезонної підготовки. Збір починаємо 25-го серпня, як це рекомендовано Федерацією баскетболу України. Паралельно займаємося комплектацією. Зараз нам потрібні два сильних гравці у задню лінію. Нам потрібні якісні баскетболісти, які допоможуть нашій молодій передній лінії конкурувати з досвідченими центровими інших українських команд. Поруч з нашими молодими бігменами повинні бути досвідчені розігруючі, котрі зможуть їх правильно заграти і підказати, як діяти в різних ситуаціях – повідомив головний тренер "Черкаських Мавп" Максим Міхельсон.

Тренування "Черкаські Мавпи" проводитимуть в групах по кілька осіб. А вже 25 серпня команда згідно директиви Федерації басктеболу України розпочне повноцінний підготовчий тренувальний збір.

Як повідомляв сайт vikka.ua, капітан "Черкаських Мавп" покинув команду.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут