Нерестова заборона скоро почне діяти на водоймах Черкащини

1 квітня розпочинається період нерестової заборони на водоймах Черкащини. Вилов риби на нерестовищах буде заборонений до кінця травня. Повідомляє Черкаський рибоохоронний патруль

риба риболовля
visnyk.lutsk.ua

Нерест – важливий період у житті водних біоресурсів. Навесні риба починає мігрувати до місць нересту, де й відкладає свою ікру.

Щоб зберегти рибні запаси, щороку вводиться нерестова заборона, під час якої риба має можливість відновити свою популяцію.

Тож Черкаським рибоохоронним патрулем видано наказ  «Про заборону добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у період нересту та затвердження переліку меж нерестовищ на водних об’єктах Черкаської області у 2023 році в районі діяльності Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області».

Встановлені наступні терміни заборони:

  • на Кременчуцькому водосховищі з 1 квітня по 9 червня 2023 року;
  • в корінних водах річок з 1 квітня по 20 травня 2023 року;
  • в придаткових водах з 1 квітня по 30 червня 2023 року.

На період заборони, згідно оновлених Правил любительського і спортивного рибальства,  ДОЗВОЛЕНО вилов одній особі за добу 3 кг + 1 шт риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони (додаток 2 до наказу).

️ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ в період нересту здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах, в тому числі з берега. Перелік нерестовищ міститься в додатку 1 до наказу.

Нагадуємо, до 30 червня (включно) триватиме також заборона на вилов раків. 

Телефонна «гаряча лінія» патруля: 063-896-65-93, 0472-31-02-76

Читайте також:

Черкаський журналіст, який служить в ЗСУ, збирає на «очі»

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net