Нерест у розпалі: на водоймах Черкащини викрито вже понад 80 порушень

Держекоінспекція разом із правоохоронцями та громадськими організаціями посилює заходи державного нагляду контролю в нерестовий період 2021 року.

Станом на 14 травня з початку операції «Нерест» проведено 96 заходів контролю на Кременчуцькому водосховищі, інших відкритих водоймах Полтавської та Черкаської областей. Викрито 85 порушень природоохоронного законодавства, з них в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – 36. Про це інформує пресслужба Держекоінспекції Центрального округу.

Сума штрафних складає 4,947 тисяч гривень, з яких стягнуто 2,941 тис.грн.

Нараховані збитки, завдані водним живим ресурсам, на загальну суму 4 806,672 тисячі гривень, у тому числі за таксами – 237,832 тис.грн., за методикою на користувачів водних біоресурсів – 4 568,84 тис.грн. Сплачено завданої шкоди у добровільному порядку – 8,858 тис.грн.

До судових органів для відповідного реагування передано 24 матеріали, до органів прокуратури та органів досудового слідства – 21 матеріал.

Складено 33 акти про вилучення майна, власник якого не встановлений. Вилучено усього: браконьєрської риби 2 015 кілограмів, заборонених знарядь лову 674 одиниці, в тому числі сіток 650 загальною довжиною 26 996 метрів. Затримано 22 транспортних засоби, у тому числі плавучі.

Державна екологічна інспекція Центрального округу наголошує, що в нерестовий заборонений період дозволяється любительське спортивне рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом, на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водойм.

За порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Крім того порушники будуть змушені відшкодувати шкоду завдану рибним ресурсам.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині піймали виробника амфетаміну.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net