Не розгубився: черкаський управитель двічі звертався до суду проти скасування сміттєвого договору

ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість" Благоустрій" лише з другої спроби домоглося в суді призупинити рішення міськради про скасування тарифу на вивезення негабаритного сміття. Перша заява про забезпеченян позову була відхилена Фемідою.

Відповідні ухвали вже з’явилися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Так, ще 26 грудня, 2019 року, суддя Черкаського окружного адміністративного суду О. Рідзель відмовив у задоволенні заяви представника "Нової якості", адвоката Максима Підгорного. У своєму позові той вимагав визнати протиправним рішення Черкаської міської ради від 13 грудня "Про скасування рішення виконкому від 27 червня", яким було встановлено тариф на вивезення побутових відходів. І просив Феміду зупинити дію цього рішення.

Попри відмову, представник "Нової якості" відкликав свій позов, щоб згодом подати його повторно. Заява потрапила до іншого судді. І вже 3 січня, 2020 року, суддя окружного адміністративного суду В. Гайдаш зупинив дію рішення міської ради про скасування тарифу на вивезення негабаритних відходів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, в ікнці минулого року "Нова якість" заявила, що більше не буде займатись вивезенняям великагабаритних та ремонтних відходів. Тому це мали робити черкаські комунальні підприємства. А вже за кілька днів управлінська компанія оприлюднила інформацію про призупинення дії рішення депутатів. 

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net