На Черкащині поліція з’ясовує обставини дорожньої пригоди, у якій постраждала дитина. У місті Корсунь-Шевченківський під колеса автівки потрапила 12-річна дівчинка, яка переходила дорогу.

За інформацією правоохоронців, ДТП сталася напередодні близько 16:00. Попередньо встановлено, що 26-річний керманич автомобіля Skoda Fabia рухався вулицею у напрямку від Тартацької до Благовісної.
За версією слідства, водій не обрав безпечної швидкості руху, через що не встиг вчасно зреагувати та скоїв наїзд на малолітню дівчинку. Наголошується, що в момент зіткнення дитина перетинала проїжджу частину по пішохідному переходу.

Внаслідок удару дитина отримала травми. 12-річну дівчинку оперативно доставили до лікарні, де медики надають їй усю необхідну допомогу.
Наразі за фактом ДТП слідчі вже відкрили кримінальне провадження:
- Справу розслідують за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
- Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
- Правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини та деталі події, слідство триває.
Поліція вкотре закликає водіїв бути максимально уважними поблизу пішохідних переходів та суворо дотримуватися швидкісного режиму, особливо в межах населених пунктів.
