Наумчука та Отрешка підозрюють у корупції (документ)

Депутат міської ради Юрій Ботнар надіслав депутатський запит прокурору Черкас Сергію Пидоричу, у якому вимагає перевірити діяльність посадовців Черкаської міської ради на корупційну складову.

Запит депутата підтримало ще 40 депутатів.

У документі про те, що у Черкасах уже понад 3 місяці на вулиці Гоголя між Котовського і Пушкіна прокладають зливову каналізацію. На ці роботи мерія спрямувала з бюджету понад 320 тисяч грн, уклавши договір із "фіктивною" фірмою, яку очолює 23-річна дівчина. Фахівці стверджують, що роботи проводяться з порушенням усіх можливих стандартів, а вартість робіт завищена в 10 разів.

Нагадаємо, раніше vikka.ua повідомляла, що у договорі підряду виконавцем робіт зазначена Наталія Трояченко. У мерії зізналися, що вперше уклали договір із такою особою. Раніше ФОП Трояченко Наталія Володимирівна фігурувала у тендері на ремонт внутрішньо-квартальних проїздів, за результатами якого мерія уклала угоду на 1,88 млн грн із ПП "Дорстрой" депутата-екс-"регіонала" Христинівської райради Роберта Григоряна.

"Ціну робіт станом на 15 листопада 2014 року було завищено у 10 разів, що може свідчити про корупційну складову у отриманні тендеру на укладенні роботи. До того ж вже виконані роботи виконані неякісно, зокрема без додавання піску у загортання траншеї", – йдеться у депутатському запиті Ботнара.

За словами директора Департаменту Андрія Наумчука безпосередню роботу з підготовки угоди вів начальник управління вуличної інфраструктури Департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

Тому депутат міської ради Юрій Ботнар просить прокурора:

– перевірити проведення тендеру та укладення угоди на предмет отримання неправомірної вигоди від цих дій посадовиви особами Черкаської міської ради Андрієм Наумчуком та Сергієм Отрешком;

– перевірити бездіяльність департаменту ЖКГ в особі Андрія Наумчука, як замовника робіт згідно угоди, укладеної з підприємцем Наталією Троянченко, що виражається у відсутності позову до суду щодо стягнення коштів з підрядника через невиконання ним передбачених угодою робіт;

– у разі підтвердження неправомірних дій з боку посадових осіб ЧМР притягнути їх до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Після Ботнара виступив депутата міськради від Партії вільних демократів Руслан Зоря. Він заявив про неякісне виконання робіт з ремонту доріг на вулиці Лісова просіка. Договор із підрядником також підписував директор департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук. Зоря попросив міліцію перевірити діяльність чиновника, а також виконані роботи.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net