додому Новини Нардеп разом із Мариною Порошенко присвятили день дітям-переселенцям (ФОТО)

Нардеп разом із Мариною Порошенко присвятили день дітям-переселенцям (ФОТО)

0

Ірина Геращенко разом із дружиною Президента України поспілкувалася із переселенцями. Вони разом відвідали кілька дитячих центрів Макарівського району, що прийняли дітей зі Сходу. Про це Ірина Геращенко пише в соцмережі Facebook.

Офіційно на Київщині зареєстровано 1300 переселенців, однак реальна цифра може бути більшою, оскільки багато людей не ставали на облік і їм допомагають родичі та волонтери. Близько 30 % із них – кримчани, а решта тікала зі Сходу України. Родини, яким вдалося виїхати, просять не показувати обличчя: бояться, що їхні родичі на Сході матимуть проблеми.

– Найбільше емоцій не від розповідей дорослих, а від спілкування з дітьми. Ми послухали їхні вірші, відповіли на політизовані питання підлітків, потримали на руках малечу. Губернатор Киівщини Володимир Шандра зіграв з краматорськими хлопцями у футбол, але найбільше нам хотілося дати їм точну відповідь: коли діти зможуть повернутися в мирний Донбас, – пише Ірина Геращенко.

Також депутатка готуватиме звернення до Уряду, аби кожну родину переселенців відвідав сімейний лікар та проконсультував психолог.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version