Найбільше санітарних порушень на Черкащині виявляють у закладах торгівлі

Держпродспоживслужба Черкаської області продовжує здійснювати державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства та протиепідемічних заходів у соціально важливих закладах. Об’єктами перевірок стали заклади освіти, торгівлі, громадського харчування. Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Фахівці Держпродспоживслужби проводять перевірки щоденно спільно з представниками Національної поліції та органами місцевого самоврядування.

Начальник управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпрожспоживслужби у Черкаській області Володимир Папач розповів, що за липень та першу половину серпня фахівці провели 1260 перевірок. Порушення санітарного законодавства, протиепідемічних заходів виявили на кожному четвертому об’єкті. Найбільше порушень зареєстрували у закладах продовольчої торгівлі та закладах громадського харчування.

Усього з початку року фахівці Держпродспоживслужби області провели понад 10,7 тисяч перевірок.

Найбільш характерними порушеннями залишаються недотримання дезінфекційного, маскового режиму, відсутність температурного скринінгу працівників, відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами та власне, недотримання дистанції відвідувачами закладів, не організовано централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, з подальшою утилізацією та ін.

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили 105 суб’єктів господарювання: КНП «Уманьводоканал», 5 закладів охорони здоров’я, 3 ринки, понад 90 закладів торгівлі та ресторанного господарства розташованих в зоні проживання та святкування. Порушення зареєстровані на третині об’єктів.

Особливу увагу нині приділяють фахівці протиепідемічним заходам, пов’язаним із масовим паломництвом хасидів до міста Умань на святкування Рош-га-Шана.

Як повідомляла vikka.ua,“Нова хвиля COVID-19 -це питання часу”, впевнений Микола Тищук (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net