Найбільш затребувані у Черкаській області працівники технічних галузей та лікарі

Станом на 1 січня 2023 року у середньому по Черкаській області на одне вільне робоче місце претендували 19 безробітних (на 1 січня 2022 року – 24 особи). Про це повідомляють на сайті Черкаського обласного центру зайнятості.

робота вакансія працевлаштування
kazatin.com

У січні-грудні 2022 року найбільший попит роботодавців Черкащини спостерігався на:

  • робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин – 29,6% (водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст); 
  • кваліфікованих робітників з інструментом – 12,6% (в’язальник схемних джгутів, слюсар-ремонтник, швачка); 
  • працівників найпростіших професій – 17,6%.

Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції спостерігалася серед працівників, які раніше були зайняті у фінансовій сфері (на 1 вакансію станом на 1 січня 2023 року претендувало 84 особи) та у сфері мистецтва, спорту, розваг і відпочинку – 52 особи.

Нестача кадрів у січні-грудні 2022 року спостерігалася серед представників таких професій, як: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, робітник з благоустрою, оператор виробничої дільниці, водій тролейбуса, слюсар аварійно-відновлювальних робіт, лікар-терапевт.

На цей час у Черкаській обласній службі зайнятості зареєстровано близько 12 вакансій для медичних працівників. Зокрема є потреба у лікарях загальної практики – сімейних лікарях, лікарях-терапевтах, лікарях-кардіологах, психіатрах, педіатрах, стоматологах, лікарях з ультразвукової діагностики, інфекціоністах та невропатологах.    

Читайте також:

“Знаю, як це складно”: ветеран із Черкащини продає медаль, щоб допомогти пораненому

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net