На зарплати черкаським тролейбусникам віднайшли кошти

Під час внесення змін до бюджету 1 жовтня депутати Черкаської міської ради віднайшли кошти на заробітну плату працівникам КП «Черкасиелектротранс», яких не вистачало до кінця року.

На ці потреби виділили близько 12 млн грн., інформує пресслужба міськради.

Так, 6 млн. грн зняли з фінансування КП «Черкасиводоканал», 3 млн.грн. – з департаменту охорони здоров’я та медичних послуг, 1,2 млн – за рахунок департаменту освіти та гуманітарної політики, 1,7 млн. – які пропонували на секвестр.

«При формуванні бюджету на 2020 рік не було затвердженого ні фінансового плану КП “Черкасиелектротранс”, ні тарифів, ні програми підтримки підприємства, тому в бюджеті було закладено 70 млн грн на потреби тролейбусників, відповідно до рівня фінансування 2019 року. Цей рік вніс свої корективи через коронавірус: підприємство безкоштовно перевозило медиків, зараз перевозить лише пасажирів на сидячих місцях, тож пасажири переходять до приватних перевізників. Таким чином виникла потреба у додатковому фінансуванні КП “Черкасиелектротранс”, – пояснила директор департаменту фінполітики Тетяна Харенко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаським рятувальникам планують виділити майже 200 тисяч гривень з бюджету.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут