Страшна звістка з фронту надійшла на Тальнівщину: у війні з росією загинув житель села Легедзине Віталій Кузьмін.
Як повідомили на сторінці Державного історико-культурного заповідника “Трипільська культура”, це перше забране росією життя їхнього односельця.
Чоловік брав участь в АТО у 2017–2019 роках на Донбасі, а з початком війни пішов захищати від ворога кожного з нас – 8 березня був зарахований у танкові війська ЗСУ.
Механік-водій 3-го танкового взводу 3-ї танкової роти 1-го танкового батальйону, старший солдат Кузьмін Віталій Володимирович, 1974 р.н., вірний присязі, загинув 4 липня 2022 року біля с. Богородичне Донецької області.
Попрощалися з Героєм на батьківщині 9 липня.
Нагадаємо, Черкаси провели в останню путь двох захисників.