В Уманському районі за минулу добу рятувальники тричі виїжджали на ліквідацію наслідків негоди, – повідомляє Головне управління ДСНС України в Черкаській області.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/08/17100451/299959724_436716571826389_2329065014332796397_n.jpg)
Аналогічна подія трапилась у селищі Верхнячка та на автодорозі між селами Маньківка і Харківка.
Аби відновити рух автомобільного транспорту, рятувальниками 15-ї та 21-ї Державних пожежно-рятувальних частин проводились роботи по звільненню проїжджої частини дороги від повалених дерев.
Читайте також: дощі на Черкащині поки що не припиняються