На Тальнівщині вшанували ветеранів та пенсіонерів Державної прикордонної служби України (ФОТО)

28 травня на Черкащині відбулося святкування Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів Державної прикордонної служби України. Мітинг розпочався біля пам’ятника полеглим прикордонникам та їхнім службовим собакам у селі Легедзине, інформує прес-служба Тальнівської РДА.

Це свято сміливих, відважних людей, які захищають Батьківщину на кордоні. Своєю цілодобовою напруженою службою прикордонники роблять гідний внесок у зміцнення національної безпеки країни. Цей День є символом вшанування славних традицій героїзму, мужності і самовідданості у службі багатьох поколінь охоронців кордонів нашої Батьківщини.

В цей день зібралися до тисячі людей – прикордонники, афганці, АТОвці, жителі району, представники владних структур, громадські діячі, письменники, журналісти. 

"Славні військові традиції українського воїнства передаються із покоління в покоління, від діда-прадіда. Від минулого року професійне свято прикордонники України відзначають тридцятого квітня. Але день 28 травня традиційно десятиліттями збирає прикордонників з різних куточків України у самому її серці, далеко від кордонів. Тоді, у роки Другої світової війни, прикордонники довели, що ніколи не здаються, готові захищати рідну землю до останньої краплі крові, давши останній бій на нашій Тальнівській землі. Унікальний пам'ятник прикордонникам та їхнім службовим собакам став своєрідним символом патріотизму, мужності та відваги.  Пам'ятаючи історію, ми впевнено дивимося у завтрашній день. Ми віримо нашим солдатам-захисникам, ми дякуємо за їхню сміливість, за мир", – наголосила голова райдержадміністрації Валентина Любомська.

Після слів виступаючих голова Спілки прикордонників Тальнівщини провів нагородження.

Після, хвилиною мовчання було вшановано пам'ять героїв.

По завершенню урочистого мітингу, прикордонники та учасники бойових дій у Афганістані і на Сході України згадали військовий та бойовий шлях за святковим обідом під патріотичні пісні гурту "Ташакор".

Як повідомляв сайт vikka.ua, біля пам'ятника Чорним Запорожцям у Золотоноші встановили червоно-чорний прапор.

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук