На Тальнівщині врятували пораненого лебедя (ФОТО)

Птахів помітили місцеві жителі і викликали рятувальників. Лебідь із лебідкою просиділи кілька днів на замерзлому цукрозаводському ставку. Рятівники на човні з рибацьким сітками дісталися до птахів. Зловили пораненого, а лебідка полетіла. Вже на березі побачили, що у пернатого пошкоджене крило. Птаху завезли до місцевої ветеринарної лікарні, пишуть "Вісті Черкащини".

"Обробили поранене крило, продезінфікували. Мабуть бився з кимось, бо на крилах характерні рани. Потім я зателефонував нашому волонтеру, він забирає пернатих на утримання до весни. Там гарно їх годує, тримає в теплі, – каже Руслан Соловей, керівник Тальнівської державної лікарні ветеринарної медицини.

Зараз лебідь живе у Володимира Вахоцького в Гордашівці. Три тижні тому він врятував і забрав до себе лебідку з поламаною ногою. Птахи знаходяться в гарних умовах, їх добре годують. Гордашани допомогли зерном, комбікормом, дали тюки з соломою.

"Весною пару випущу на Гірський Тікич, можливо й поповнення буде. Хоч лебідь і був "жонатий", думаю, вподобає мою лебідку. Тепер їдять разом", – говорить Вахоцький.

Як повідомляв сайт vikka.ua, вночі на Черкащині браконьєр застрелив косулю.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут