На Тальнівщині стала масово гинути птиця

Останнім часом на Тальнівщині стала масово гинути птиця. Особливо гусенята. На тальнівському базарі, в місті та навколишніх селах це найперша тема для обговорення. Люди бідкаються, що смерть пернатих завдає чималих збитків домашньому господарству. Про це пишуть "Вісті Черкащини".

Навіть домашня інкубаторська птиця гине впродовж декількох днів. У ветаптеках міста дивуються такій хворобі. Кажуть, що причиною можуть бути і пташина чума, і хімікати в кормах та підживленнях. Проте чим люди не відпоюють хвору домашню птицю, все дарма, тільки гроші на вітер.

"У мене з 36 інкубаторських гусенят вижило четверо, і то, "ще не вечір", – розповідає Тетяна із Соколівочки.

А в Лариси взагалі за один день всі поздихали. Спантеличена жінка, опустивши руки, чекала коли помруть останні пернаті.

В Кобриновій Греблі така ж напасть. Щоправда, покупці на ті самі граблі наступати не спішать. Тому, попри те, що продавці запевняють, що їхній товар якісний і без хвороб, добре придивляються до гусенят.

"Наші гусенята пройшли профілактичні засоби. Все за стандартом. Те, як за ними доглядають господарі, то вже не наша справа. Але перш ніж бігти до нас і влаштовувати "концерти", зверніть увагу, що здихають і домашні гусенята. Тому потрібно йти до ветлікаря і підбирати засіб для профілактики всього подвір’я. І тільки через місяць знову повертатися до розводу гергулів", – каже Олександр Віталійович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Смілянщині зафіксували випадки АЧС.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net