На ремонт пам’ятника афганцям потрібно 900 тисяч

Пам’ятник героям-афганця на площі Слави, що руйнується, перебуває на балансі КП "Комбінат комунальних підприємств". Про це у коментарі vikka.ua повідомив директор департаменту ЖКК Черкаської міської ради Андрій Наумчук.

"У проект бюджету ми закладали суму, яку необхідно спрямувати на ремонт цього пам’ятника. А це близько 900 тисяч. Підприємство за свої гроші не зможе відремонтувати пам’ятку, а департамент діє лише на підставі рішення сесії", – розповів Наумчук.

За його словами, ініціював пропозицію провести капремонт пам’ятника департамент ЖКК.

"Але ж всього цього року було пропозицій на суму близько 300 мільйонів, а бюджет розвитку – менше 100 мільйонів. Він вже обговорюється близько 4  місяців і поки до єдиного рішення депутати так і не прийшли. І в будь якому-випадку рішення за депутатами. Вони мають вирішити, що важливіше: пам’ятник, лікарня чи тролейбуси", – говорить директор департаменту.

Кошти на ремонт мають запланувати у Програмі соціально-економічного розвитку, яку депутати мають розглянути вже наступного тижня.

Якщо ж коштів на ремонт не спрямують, то комунальне підприємство має огородити пам’ятник, щоб запобігти травмуванню містян.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net