На озері у Каневі місцеві владці збудували домівку для пари лебедів (ФОТО)

На території скверу у Каневі Черкаської області, на озері Лимарка оселила пара лебедів. Птахи прилетіли туди ще восени, та з настанням холодів так і не полетіли у вирій. Місцеві активісти вирішили допомогти птахам перезимувати та змайстрували для них спеціальний будиночок, пише видання "Дзвін".

"Встановили дерев’яну хатинку розміром 80 на 90 см – невелику, але птахи помістяться і почуватимуться в теплі. Розмістили її на дерев’яному помості, де облаштували й годівницю", – каже депутат Канівської міської ради Олександр Куценко.

До "операції" з порятунку лебедів долучилися й представники виконкому Володимир Коржов і Олександр Коляда. Вони привезли солому, яку постелили в будиночку, й спеціальний корм для птахів. Будинок закріпили в тій частині озера, що ймовірно не замерзне навіть за серйозних морозів.

"Ці птахи, мабуть, нікого в Каневі не залишили байдужим. Тому треба докласти всіх зусиль, щоб допомогти лебедям перезимувати. Приємно, що такі активісти знайшлися, і разом, спільно, вдалося облаштувати для них домівку. Сподіваюся, нова оселя їм сподобається, і вони й надалі радуватимуть канівців, а навесні приведуть маленьких лебедят", – зазначив міський голова Канева Ігор Ренькас.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині врятували лебедів, які потрапили в крижану пастку.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук