На найпроблемнішій вулиці Черкас готуються до повномасштабного ремонту (ФОТО)

"З нуля" стартують ремонтні роботи по вулиці Героїв Дніпра (від Сержанта Жужоми до Богдана Хмельницького). Тут хочуть укласти нове асфальтне покриття та зручні тротуари, а завершальним штрихом будуть велодоріжки. На все це з бюджету витратять 7 мільйонів гривень. Наразі тут тривають підготовчі роботи, які розпочалися на початку липня.

Працівники фірми-підрядника вже розчистили узбіччя від дерев та завезли пісок і щебінь. Наразі тут активно працює техніка, зокрема самосвали, бульдозери, екскаватори та грейдери.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та інспектування міськради Артура Савіна, нове асфальтне покриття буде завширшки вісім метрів (дві смуги по чотири метри).

"З обох боків проїжджу частину облаштують тротуарною плиткою. Над дизайном пішохідної частини ми ще розмірковуємо – можливо, викладемо візерунок", – зазначає Артур Савін.

На тій частині вулиці, яка прилягає ближче до Дніпра, передбачили велосипедну доріжку.

Вулицю обіцяють по-сучасному підсвітити, а регулювання руху здійснюватиметься за допомогою кільцевих розв’язок, які не передбачають встановлення світлофорних об’єктів.

Також владці вирішили відмовитися від фарбової розмітки та віддали перевагу більш надійній пластиковій.

"Термін експлуатації пластикової розмітки значно довший, ніж у тієї, що наносять фарбою. Така розмітка вже є на оновленій вулиці Мендєлєєва", – додає чиновник.

Загалом дорогу будуватимуть у кілька черг упродовж 2016-2017 років. Зокрема, у зв’язку з реконструкцією рух від вулиці Сержанта Жужоми до вулиці Богдана Хмельницького буде обмежений до 25 серпня.

Як повідомляв сайт vikka.ua, дороги Черкащини оснастять відеокамерами.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут