14 грудня до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те, що у селі Яблунів Канівської територіальної громади, виникла пожежа в кімнаті житлового будинку. На місці пожежі виявлено тіло господарки. Про це інформує пресслужба ДСНС в Черкаській області.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/12/15103242/zatopila-pich-ta-viyshla-u-sarnakh-zhorila-kvartir20191102_8579.jpg)
Загоряння ліквідували рятувальники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини. За попередніми даними, причиною події стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
Ще дві пожежі стались у селі Лебедин Звенигородського району та селі Рацеве Черкаського району.