На каналізаційних насосних станціях встановили нове обладнання

На каналізаційних насосних станціях "Черкасиводоканалу" встановили обладнання для забезпечення автоматичної роботи насосних станцій "Митниця-1" та "Митниця-2". Про це інформують у прес-службі комунального підприємства.

Під час монтажу обладнання для автоматичного забезпечення роботи насосних станцій було використано сучасні контролери, перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску та гідростатичні датчики рівня.

"Коли потужностей основного насосного агрегата не вистачає, тоді автоматично підключається допоміжний. Основні насосні агрегати працюють від перетворювачів частоти, що дозволяє регулювати їх продуктивність залежно від завдання, – розповідає начальник енергослужби "Водоканалу" Олександр Бичок.

За допомогою контролера Unitronixv570 вдалося реалізувати автоматичну почерговість роботи насосних агрегатів каналізаційних станцій, а також автоматизувати всі процеси перекачування стічної рідини. Це дозволяє контролювати ефективність роботи насосних агрегатів і технологічний процес насосної станції в цілому.

За словами Олександра Бичка, нове обладнання дасть змогу заощаджувати електроенергію, зменшити кількість гідравлічних перепадів, рівномірно розподіляти та контролювати час роботи насосних агрегатів. Це дозволить подовжити експлуатаційний термін насосного обладнання каналізаційних станцій та напірних каналізаційних колекторів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net