На двох черкаських вулицях з’явилось сучасне освітлення (Фото)

Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення із встановленням додаткового освітлення пішохідних переходів здійснено на вулицях: Канівська та Менделєєва.

Про це інформує пресслужба КП "Міськсвітло".

Під час облаштування вулиць було встановлено 9 металевих оцинкованих опор і 9 LED-світильники (Ampera Mini/24L) потужністю по 55 Вт. Світлодіоні світильники забезпечують краще освітлення вулиці та є економічні й ефективніші. Під час капітального ремонту натягнуто 187 м кабелю АВВГ.

8 пішохідних переходів облаштували на вулицях: Канівська та Менделєєва. LED-освітлення має підвищити рівень безпеки на дорогах міста.

"Освітлення пішохідних переходів є надзвичайно важливою складовою безпеки руху в місті. Саме облаштування оптимального освітлення пішохідних переходів буде сприяти підвищенню видимості пішоходів для водіїв та безпеки дорожнього руху загалом. І взагалі LED-світильники мають стабільну силу світла та м’яко реагують на навантаження при вмиканні та вимиканні. Також світлодіодні світильники не містять ртуті та інших шкідливих для здоров’я людини речовин і не випромінюють ультрафіолету", – зауважив заступник директора КП Павло Собко.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські волонтери відвезли допомогу підрозділам ООС.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут