На Чигиринщині за лісами слідкують "у три ока" (ФОТО)

Чигиринські лісівники завершили створення системи відеонагляду за сосновими насадженнями. Нещодавно було встановлено завершальну для системи третю камеру в Чорнявському лісництві. Тепер усі хвойні ліси охоплені відеоспостереженням.

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

"Хвойні ліси найбільш вразливі для вогню. В них легко виникає і поширюється пожежа. Наші насадження ростуть поблизу населених пунктів, тому ризик виникнення загорань дуже великий і реагувати необхідно дуже оперативно. Це і змусило нас встановити над лісами повний відеонагляд", – розповідає директор ДП "Чигиринське лісове господарство" Роман Фендюр.

Завдяки відеокамері пожежна бригада, яка чергує щодня, а за необхідності і цілодобово, може швидко виявити найменше загорання за першим же димом. Крім того, наявність трьох камер дає можливість чітко визначити координати пожежі.

Спеціально для відеокамери протипожежну спостережну вишку підняли на 4 секції. Тепер її висота становить 42 метри. Завдяки цьому відеокамера охоплює повністю Чорнявське лісництво і навіть частину сусіднього Трушівського. Радіус огляду – до 15 км.

"Основні переваги відеоспостереження – у точності виявлення та зручності ведення нагляду. Не треба сидіти на вишці. Пожежні бійці спостерігають за ситуацією у спеціально обладнаному караульному приміщенні і можуть оперативно відреагувати на небезпечну ситуацію", – говорить Роман Фендюр.

Камера має оновлене програмне та системне забезпечення. Можна вести запис відеоспостереження та навіть робити фотографії. Поки нова відеокамера ще не бачила жодного загорання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net