Учора громада на Чигиринщині попрощалася із Володимиром Кузьмишиним, який загинув, захищаючи Батьківщину від окупанта. Про це повідомляє Віктор Харченко, голова Чигиринської міської територіальної громади.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/14114748/4.jpg)
Володимир Петрович Кузьмишин народився 1972 року в Житомирській області. На початку 2000-х переїхав з родиною на Чигиринщину, в с.Іванівка. Приймав активну участь у житті села, допомагав вирішувати нагальні питання. Деякий час працював головою Іванівської сільської ради.
25 квітня 2022 року був призваний на військову службу. Але 4 жовтня ворог безжально обірвав життя Героя, стрільця-зенітника зенітно-ракетного відділення окремого батальйону бригади територіальної оборони Черкащини.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/14114737/1.jpg)
Церемонія поховання зібрала чисельну громаду. Героя уклінно проводжали живим коридором. На його честь пролунали залпи військового салюту.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/14114744/3.jpg)
“Схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного чоловіка, батька, брата, друга… Кожна загибель – це величезна втрата. Щирі співчуття…” – зазначає голова громади Віктор Харченко.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/10/14114741/2.jpg)
Читайте також: Черкаси урочисто вшанували пам’ять полеглих захисників України