На Звенигородщині риболовля для 60-річного чоловіка ледь не закінчилася трагедією. Під час відпочинку на греблі йому раптово стало зле — чоловік упав у воду та втратив свідомість.
Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Черкаській області, інцидент стався поблизу одного з місцевих ставків. Без свідомості чоловік перебував у воді за приблизно вісім метрів від берега.

Першими на допомогу кинулися небайдужі селяни. Вони витягли рибалку з води ще до прибуття рятувальників. Уже згодом на місце події прибув черговий караул, який допоміг транспортувати постраждалого до карети швидкої допомоги. Медики екстрено госпіталізували чоловіка — нині він перебуває у реанімаційному відділенні.

Рятувальники дякують місцевим жителям за оперативність і небайдужість, адже саме від швидкої реакції залежало життя чоловіка. «Кожна хвилина має значення. Головне — не панікувати, викликати службу “101” чи “103” і по можливості надати допомогу до приїзду фахівців», — нагадують у ДСНС.
Фахівці також закликають черкащан бути максимально уважними під час відпочинку поблизу водойм. Навіть коротка втрата рівноваги чи раптове погіршення самопочуття можуть стати фатальними.
Особливо обережними мають бути люди із хронічними захворюваннями — серцево-судинними чи неврологічними. Якщо ви йдете на риболовлю самі, обов’язково повідомте близьких, де саме перебуваєте, і тримайте при собі телефон.

