На Черкащині попрощалися з двома військовими, які загинули, захищаючи рідну землю від окупантів. Про це повідомляє міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Молодшого сержанта Анатолія Іванова провели в останню путь у місті Черкаси.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/04/02113036/434044783_3729797400635053_7860873665298670151_n.jpg)
Захиснику було 47 років. Він народився у Черкасах, навчався у школах №9 та №32. Трудова діяльність була пов’язана з автомобільною сферою, працював на посаді водія на багатьох підприємствах Черкас.
У 2015-2016 стояв на захисті Батьківщини у зоні проведення АТО. Під час повномасштабного вторгнення знову став до лав збройних сил України.
Анатолій Олександрович проходив військову службу на посаді стрільця-помічника гранатометника штурмової роти однієї з військових частин. Під час виконання бойового завдання в Харківській області зник безвісти. На жаль, нещодавно з’ясувалося, що його вже немає серед живих.
Ще одного черкасця провели в останню путь у селі Старосілля Мліївської сільської громади. На російсько-українській війні загинув Андрій Киріченко.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2024/04/02113233/photo_2024-04-02_11-29-25.jpg)
Військовий був родом із Городища, з родиною переїхав до Камчатки, там закінчив середню школу, потім у навчальному закладі отримав спеціальність слюсар-складальник.
Проживав з сім’єю в Черкасах. З початком повномасштабного вторгнення був призваний до лав ЗСУ. Служив на посаді командира міномета механізованого батальйону військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.
Читайте також:
Спочивайте з миром 🙏🕯️