На Черкащину завезли аргалі: кажуть, у них смачне м’ясо

На Черкащині зявилися аргалі. Іншим словом –  муфлони або дикі барани. Вони зявилися в лісах Лисянщини. Про це повідомляє сайт «Вісті Черкащини».

Як вдалося зясувати, муфлонів завезли на Лисянщину представники ГО «Антибрак».

«Наша громадська організація рибалок «Антибрак» займається не лише охороною і розведенням риби в річці Гнилий Тікич, а також прагнемо збагатити фауну Лисянщини. Нещодавно разом з мисливцями ми придбали і забезпечили комфортну доставку муфлонів із західних областей України. Ліси нашого краю стали багатшими на цих красивих, граціозних тварин. Завезли п’ять особин муфлонів і випустили їх в природу. Вони швидко розмножуються, тож невдовзі матимемо ціле сімейство диких баранів», – розкрив секрет появи небачених тварин керівник ГО «Антибрак» Олександр Томіленко.

Муфлон, аргалі, або баран дикий живе у горах зі степовими пасовищами на вершинах. Саме із цього виду походять сучасні, колись приручені, свійські вівці у домашньому господарстві. Хорошому утриманню та швидкому розмноженню гірських баранів сприяє сухий клімат, який встановився в останні роки і на Черкащині.

В Україні колись численне поголів’я муфлонів з кожним роком зменшується, адже тварина є цінною здобиччю для мисливців. Полюють здебільшого на самців, щоб мати у професійному здобутку великі закручені роги кавказького барана.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x