На Черкащині запрацював Краєзнавчий музей … без цінних експонатів

Черкаський обласний краєзнавчий музей відновлює свою роботу. Вперше від початку повномасштабної війни для відвідувачів відкриють експозиції. Правда без цінних експонатів. Повідомляє сайт Черкаської обласної ради.

“Зараз іде війна, тому деякі частини експонатів, раритетних та оригінальних, були демонтовані, вилучені з експозиції. Адже, відповідно до інструкцій, всі оригінальні та цінні експонати мають  зберігатися в належному місці до того часу, якби нам довелося евакуюватися. Тому наперед прошу вибачення у всіх наших майбутніх відвідувачів, якщо вони не побачать оригінальну зброю чи скіфське золото, яке в нас було і зараз демонтовано. Проте вирішили все ж відкривати нашу експозицію, бо є багато людей, які хочуть відвідати музей” – розповідає директор Краєзнавчого музею Ірина Собко.

Відвідувачам Черкаського обласного краєзнавчого музею також пропонують різноманітні тематичні, авторські, оглядові та інтерактивні екскурсії. Детальніше про них можна дізнатися на сторінці  комунального закладу.

“Якщо плануєте екскурсію, то варто зателефонувати до музею, щоб ми змогли підібрати людину на бажаний час і день” – додає пані Ірина.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net