На Черкащині хочуть реанімувати селище Ірдинь

Родовища торфу, водойми, з яких можна зробити прибуткове рибне господарство, перспективи для розвитку зеленого туризму. Із такими ресурсами селище Ірдинь на Смілянщині роками не отримує жодної копійки до сільського бюджету. Таких сіл на Черкащині десятки, проте реанімовувати їх поспішають не всі. Білозірська сільська громада вирішила дати шанс жителям Ірдиня на краще майбутнє, повідомляє "rosmedia".

Нині в Ірдині майже тисяча жителів. Проте роботи немає. Щоб реанімувати селище, керівництво Білозірської сільської громади вирішило науково проаналізувати його потенціал розвитку та визначити інвестиційну привабливість.

Дослідження потенціалу селища виконуватиме Аналітичний центр "PRAGMA", нещодавно відкритий на базі ЧНУ ім. Б.Хмельницького. Справою займатимуться сертифіковані фахівці із різних сфер науки. Це дозволить всебічно вивчити питання та зробити обгрунтовані висновки. Для центру – це перша угода про співпрацю.

Фахівці університету проводитимуть всебічне дослідження до жовтня. Далі результати передадуть до громади, яка і втілить у життя плани розвитку селища.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Черкащині шукачі скарбів відкопали скіфську чашу.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут