НовиниЧеркащинаНа Черкащині визначили кращих тренерів під час змагань з...

На Черкащині визначили кращих тренерів під час змагань з легкої атлетики (Фото)

-

Черкаси приймали відкриті змагання Черкаської області з легкої атлетики серед дорослих та обласні змагання серед ДЮСШ і СДЮСШОР на призи «Кращий тренер Черкащини».

Ці змагання відбулися під патронатом відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області. Переможців визначали на Центральному стадіоні, інформує пресслужба відділення обласного відділення НОК України.

Ці старти є незвичними, оскільки переможцями стають не лише учасники, але і їхні тренери. Звання кращого тренера здобуває той, хто підготував найбільшу кількість призерів цих змагань.

Участь у цій обласній першості взяли вихованці 11 ДЮСШ районів Черкащини та 1 ДЮСШ з Донеччини. Загалом змагалися 206 спортсменів та 17 тренерів.

Визначали кращих з бігу з бар’єрами на дистанціях 110 та 400 метрів, з бігу на дистанціях 100, 200, 400, 800, 1500 і 3000 метрів, зі стрибків у довжину, з потрійного стрибка, зі штовхання ядра та з метання спису й диску.

За результатами змагань звання «Кращий тренер Черкащини» здобула Ілона Василенко – тренерка Черкаської обласної СДЮСШОР. Друге місце посів Василь Козюра – тренер-викладач Звенигородської ДЮСШ. Третє місце здобула Яна Мануйлова – тренерка Черкаської обласної СДЮСШОР.

Олімпійський осередок Черкащини відзначив переможців подарунками з олімпійською символікою.

Як повідомляв сайт vikka.ua, двоє черкаських легкоатлетів представлятимуть Україну на Кубку Європи.