На Черкащині військовослужбовці строкової служби присягнули на вірність українському народові (Фото)

В Оршанці, у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота, відбулися урочистості з нагоди складання Військової присяги на вірність Українському народові військовослужбовцями строкової служби призову "ОСІНЬ-2019".

Про це інформує пресслужба Головного центру.

Урочистості відбулись 30 листопада. Присягу склали майже 170 військовослужбовців строкової служби.

"Шановні військовослужбовці, охоронці кордонів! Щиро вітаю вас зі знаменною подією – прийняттям Військової присяги на вірність українському народові. Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Складання Військової присяги – це завжди знаменна подія для кожного, військовослужбовця. Саме вам, продовжувати славні традиції прикордонного відомства, охорону державних рубежів та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави. Тож здоров’я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам військової присяги", – привітав молоде поповнення начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба.

Присутні почесні гості також привітали прикордонників та побажали їм успіху й натхнення у службі, з честю і гідністю нести службу з охорони державного кордону.

У ході урочистостей священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу. А завершилась церемонія присяги урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що молоді воїни під час навчання в Головному центрі підготовки особового складу отримують теоретичні знання та практичні навички, необхідні для виконання службових обов’язків. Після закінчення навчання військовослужбовці будуть розподілені для подальшого проходження служби на державному кордоні.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Черкаси не справляються з планом набору строковиків.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук